Кошик
5 відгуків
Інтерзбут - Гідророзподільники, гідромотори, гідравлічні фільтри та комплектуючі Опт та Роздріб
Виробники
Графік роботи
 • Понеділок
  09:0017:00
 • Вівторок
  09:0017:00
 • Середа
  09:0017:00
 • Четвер
  09:0017:00
 • Пʼятниця
  09:0017:00
 • Субота
  10:0013:00
 • Неділя
  Вихідний
Контакти
+380686992545
Менеджер продажу
+380930040205
Менеджер продажу 2
interzbut
УкраїнаЛьвівська областьДрогобичвулиця Фабрична 61. 82100
interzbut@gmail.com

Гідророзподільники

Шукаєте по-справжньому якісний, практичний і надійний гідророзподільник? Тоді ви потрапили в правильне місце. Наше обладнання уже пройшло всі можливі сертифікації і довело свою надійність, практичність у роботі.

 

 

Гідророзподільники: призначення, класифікація, правила вибору

Робота більшості видів спецтехніки базується на використанні гідравлічних систем, за участю яких відбувається виконання функцій різноманітних кранів-маніпуляторів, екскаваторів, бульдозерів, грейдерів тощо. Розподільник гідравліки забезпечує зміну напрямку робочих рідин, за допомогою яких приводяться у дію робочі механізми.

Гідророзподільники: види, типи, особливості

Гідравліка спецтехніки працює по-різному в залежності від її призначення, типу, моделі. Тому важливо розуміти, яким може бути гідравлічний розподільник. 

Його класифікують за такими параметрами:

 • Метод управління – механічний та електричний. У першому випадку керування ковшем, стрілою тощо відбувається за допомогою спеціальних важелів, що розташовані у кабіні оператора або безпосередньо біля інструменту. Електричні системи є більш досконалими, що дозволяє оператору проводити маніпуляції без зайвих зусиль.
 • Вид корпусу – секційний і моноблочний. Секційний являє собою набір декількох пар клапанів. В залежності від їхньої кількості можна керувати декількома робочими органами одночасно, а при зносі секції її змінюють окремо від усього розподільника. Моноблочний – класичний варіант, завдяки з’єднанню всіх компонентів у одному корпусі запчастина робиться компактнішою, займає менше місця при монтажі.
 • Конструкція запоно-регулюючого елемента – золотникові, кранові, клапанні. Перший варіант є найбільш розповсюдженим та надійним.
 • Конструкційні особливості – пропорційні види мають простий принцип роботи, вбудовані дискретні електромагніти. Більш точні результати отримуються при використанні дросельних моделей, але вони є чутливішими до якості гідравлічної рідини.

Гідророзподільники

Критерії вибору гідророзподільника

Щоб обрати модель, що підійде для конкретної спецтехніки, необхідно враховувати наступні фактори:

 • Тип управління. Для механічних та електричних моделей деякі характеристики відрізняються, що обумовлено методом їх підключення в загальну систему.
 • Кількість секцій. Вона залежить від того, скільки органів управління одночасно потрібно підключити.
 • Різьби підключення подачі та злиття гідравлічної рідини. Вони залежать від розмірів існуючих з’єднань.
 • Максимальний тиск у системі, від якого залежать допустимі навантаження, з якими справляється техніка.
 • Робоча температура рідини. Вона вказує, за яких погодних умов допускається працювати.

Для електричних моделей також важлива напруга підключення автоматики, найчастіше вона складає 12 або 24 В.

Розподільники гідравліки від «Інтерзбуту»

У каталозі нашого інтернет-магазину представлено широкий вибір запчастин для спецтехніки. У нас ви можете купити гідророзподільник в Україні, який допоможе швидко відновити роботу маніпулятора, крану, сільськогосподарської техніки.

«Інтерзбут» пропонує якісні гідравлічні розподільники, що є аналогами оригінальних комплектуючих. Вони виготовляються на заводах Іспанії, Болгарії, України, тому ціна є прийнятною. Ми допоможемо знайти заміну деталям, що вийшли із ладу, на будь-яку марку, модель, тип спецтехніки.

На сайті розміщується актуальна інформація щодо технічних характеристик товарів, їхньої наявності на складі, вартості. Зроблене замовлення можна забрати у Дрогобичі або скористатися доставкою у будь-яке місто, включаючи Київ, Запоріжжя, Харків. Доставлення виконується транспортною компанією. Оплатити обрану деталь можна у готівковій та безготівковій формах.