Кошик
5 відгуків
Інтерзбут - Гідророзподільники, гідромотори, гідравлічні фільтри та комплектуючі Опт та Роздріб
Виробники
Графік роботи
 • Понеділок
  09:0017:00
 • Вівторок
  09:0017:00
 • Середа
  09:0017:00
 • Четвер
  09:0017:00
 • Пʼятниця
  09:0017:00
 • Субота
  10:0013:00
 • Неділя
  Вихідний
Контакти
+380686992545
Менеджер продажу
+380930040205
Менеджер продажу 2
interzbut
УкраїнаЛьвівська областьДрогобичвулиця Фабрична 61. 82100
interzbut@gmail.com

Ротатори

1 2

Гідравлічні ротатори для спецтехніки: якість і функціональність

Ротатори – гідравлічні механізми, головною функцією яких є забезпечення обертання робочого органу спецтехніки навколо вертикальної осі. Без них неможлива нормальна робота маніпуляторів, кранів, перевантажувачів, евакуаторів тощо. Вони мають необмежений кут повороту, забезпечуючи мобільність техніки.

Що треба враховувати, купуючи ротатори

Щоб виконувати певну механічну роботу, цей гідравлічний вузол має бути зносостійким, надійним, аби забезпечити виробничий процес без простоїв. Для виготовлення запчастини використовують сталь (для рухомих елементів) та чавун у якості матеріалу корпуса. Вони мають необхідні експлуатаційні й технічні характеристики (розтяжіння, удари, стійкість до корозії, можливість роботи за різних погодних умов тощо).

Щоб обрати необхідну модель ротатора, потрібно враховувати наступні параметри гідравлічного вузла:

 • Вид спецтехніки та тип робочого органу. Треба враховувати, які саме роботи виконуватимуться і чим. Від цього залежить кріплення поворотного механізму, розміщення отворів під гайки, їхня кількість тощо.
 • Необхідна вантажопідйомність. В асортименті нашого інтернет-магазину присутні моделі для мобільної техніки, що здатна підняти до 1-3 т, промислових машин, які переміщують вантажі вагою 4,5-6 т, а також важковаговиків на 10-16 т.
 • Вага запчастини. Вона з’єднується з іншими елементами підйомного механізму. Щоб виключити руйнування з’єднань або вузлів, потрібно врахувати граничне навантаження на них.
 • Швидкість повороту. Вона визначається як обертаючий момент, який може знаходитися у діапазоні від 800 до 1800 Нм та вище.
 • Рекомендований потік оливи. Ротатор є гідравлічним елементом, який працює завдяки використанню рідини. Щоб компоненти менше зношувалися через надмірне тертя, має бути необхідна кількість мастила.

Гідравлічний ротатор

5 причин купувати запчастини в «Інтерзбуті»

Наш інтернет-магазин пропонує купити ротатор в Україні за прийнятною ціною. У каталозі тільки нові запчастини від латвійської компанії Formiko, що зарекомендувала себе як виробник якісних гідравлічних вузлів для підйомних механізмів. 

Ми пропонуємо своїм покупцям наступні вигоди співпраці з «Інтерзбутом»:

 1. Широкий асортимент. Представлені моделі мають різні типи кріплень, вантажопідйомність, вагу та інші характеристики, що дозволяє знайти необхідний варіант під будь-яку спецтехніку (маніпулятори, підйомники, ковші, драбини тощо).
 2. На сайті представлено необхідну інформацію: опис товарної позиції, її наявність на складі, ціну. Це дозволяє планувати ремонтні роботи, розуміти розмір витрат на придбання запчастини, порівнювати різні варіанти.
 3. Працюємо з приватними підприємцями та великими компаніями, спеціалізованими магазинами, виконуючи мілкі та оптові замовлення.
 4. Допомога при виборі. Менеджери компанії допоможуть підібрати необхідну модель з урахуванням основних характеристик, порекомендують найкращі варіанти.
 5. Зроблені замовлення можна самостійно забрати зі складу у Дрогобичі або скористатися послугами транспортної компанії, щоб отримати ротатор у Києві, Одесі, Запоріжжі та інших містах.

Якщо у наявності немає ротатора, який необхідний, ми робимо його замовлення у виробника – умови обговорюються індивідуально. Полегшуючи співпрацю, ми приймаємо до оплати готівковий та безготівковий розрахунок, надаємо супроводжувальні, бухгалтерські документи, гарантію якості.