Для ефективної роботи в галузі лісового господарства використовують великий асортимент механізмів та інструментів. Одним з них є гідравлічний захват для лісу. Він дозволяє затискати та переміщати лісові стовбури, завдяки чому мінімізується ризик отримання травм, а також забезпечується максимальна ефективність робіт. Хочете дізнатись більше про найкращі гідравлічні захвати для лісу та особливості їх вибору? Радимо дочитати цей матеріал до кінця.

Основні функції гідравлічних захватів для лісу

Такі пристрої вирішують чимало задач. Основними з них є:

 • швидка робота з колодами — захват дозволяє легко захоплювати, піднімати, переміщувати колоди різного розміру та ваги;
 • видалення дерев — гідравлічний захват легко схоплює та витягує дерево завдяки надійному зчепленню. При цьому мінімізується будь-який ризик травмування оператора;
 • видалення сміття — за допомогою пристрою можна розчищати лісову підстілку від гілок, каміння та інших природних матеріалів;
 • сортування та укладання — гідравлічний захват дозволяє одночасно захоплювати кілька колод та складати їх для подальшого зберігання або транспортування.

Гідравлічні захвати — це потужні та універсальні інструменти, які виконують декілька задач: від обробки до сортування.

Переваги гідравлічних захватів

Варто відзначити найголовнішу перевагу такого інструменту — його безпеку. Гідравлічні захвати мінімізують ризик травм, а деякі з них оснащені функцією автоматичного відключення у разі виникнення різних проблем.

Також інструмент значно підвищує продуктивність праці, знижуючи при цьому витрати на робочу силу. Завдяки особливій конструкції гідравлічні захвати здатні переміщувати лісові стовбури з високою швидкістю та максимальною точністю. При цьому час, витрачений на цей процес, мінімізується. Також інструмент забезпечує точну та плавну роботу, зменшуючи при цьому ризик пошкодження деревини. Завдяки різноманітним конструкційним рішенням, захвати можна адаптувати під різні розміри деревини.

Висока ефективність, продуктивність, надійність та універсальність використання — найголовніші переваги, які мають гідравлічні захвати.

ICM — бренд, якому варто довіряти

Італійський бренд ICM спеціалізується на випуску потужного та ефективного інструменту. Гідравлічні лісозахоплювачі цього бренда призначені для роботи з екскаваторами та навантажувачами та ідеально підходять для обробки колод різного розміру.

Інструмент ICM має чимало переваг, серед яких:

 • ефективність — завдяки наявності модифікованого гідравлічного механізму швидко та точно відкривається та закривається щелепний захват, тож ефективність та продуктивність роботи зростають;
 • довговічність — завдяки використанню високоякісних матеріалів, які мають високу стійкість до зносу, забезпечується тривалий термін експлуатації;
 • високий рівень безпеки — наявність захисних систем у лісозахоплювачів ICM дозволяє оператору контролювати весь процес роботи на безпечній відстані;
 • універсальність — лісозахоплювачі бренду ідеально підходять для виконання різноманітних завдань, а також сумісні з широким спектром спеціальної техніки.

Найкраще себе зарекомендували три моделі гідравлічних захватів для лісу від ICM, які представлені в каталозі нашого сайту. Розглянемо більш детально характеристики кожного варіанту

 1. Гідравлічний захват для лісу ICM BASIC 105 — надійний інструмент, який має вантажопідйомність 1000 кг при власній вазі 72 кг. Сила стиснення складає 900 деканьютонів. Максимальний робочий тиск — 250 бар. Ефективність та висока продуктивність роботи — найважливіші переваги інструменту.
 2. Гідравлічний захват для лісу ICM BASIC 130 — більш вдосконалена модель інструменту, яка розрахована на вантажі вагою до 2000 кг. Вага безпосередньо самого інструменту складає 101 кг. Сила стиснення при максимальному робочому тиску у 250 бар складає 1100 деканьютонів.
 3. Гідравлічний захват для лісу ICM BASIC 150 — ідеальне рішення для тих, кого цікавить висока вантажопідйомність. Ця модель здатна працювати з вантажами вагою до 2650 кг. Вага цього лісозахоплювача складає 156 кг. Пристрій має підвищену силу стиснення — 1650 деканьютонів.

Кожен з перерахованих інструментів добре зарекомендував себе в експлуатації та відрізняється чудовою довговічністю та надійністю.